Anunț important

În perioada 17 – 21 iunie 2024, pe strada Sloboziei se va proceda la așternerea celui de-al treilea strat de mixtură asfaltică, operațiune ce se desfășoară în cadrul proiectului “Modernizarea infrastructurii de transport public pe coridorul de mobilitate urbană Vestic al municipiului Giurgiu”.
Lucrările vor fi executate fără a fi intrerupt traficul rutier, acesta urmând a se desfășura cu respectarea condițiilor prevăzute în avizul primit din partea entității cu competențe în domeniu.
Pentru ca operațiunea să decurgă în bune condiții și pentru a fi evitate evenimente nedorite, facem apel la înțelegere din partea locuitorilor din zonă și a participanților la traficul rutier, având în vedere că acesta se va desfășura în condiții de drum în lucru.

Ultima modificare: 14.06.2024 – 09:56 de către Administrator

Anteriorul Peste 30 de animale vor fi sterilizate în prima campanie de cartier din acest an, mâine, 15 iunie